DSC_2896

Pogoń II Siedlce po dobrej drugiej połowie wygrała 2:1 z Naprzodem Skórzec.

Mecz opóźnił się o kwadrans z powodu problemów Józefa Burty ze zdrowiem. Młody golkiper na rozgrzewce wybił sobie palec, a w pobliżu nie było zastępcy. Mecz zaczął między słupkami Robert Jóźwiuk, później zastąpił go Aleksander Woźnica, a finalnie do gry wszedł Jakub Bieliński.

W 6 minucie Naprzód objął prowadzenie. Patryk Sierociuk z ostrego kąta oddał centrostrzał, który zaskoczył Jóżwiuka. Po pierwszym kwadransie drużyna z siedleckiej okręgówki powinna prowadzić 3:0, ale była nieskuteczna. W 18 minucie w panujący na murawie trend wpisał się Patryk Skrzypek, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam po otwierającym podaniu Jakuba Płomińskiego. Do przerwy było 1:0 dla Naprzodu.

W drugiej połowie na placu gry po stronie Pogoni II zameldowała się nowa jedenastka. Podopieczni Przemysława Rodaka rozkręcali się z minuty na minutę i grali coraz lepiej. W 68 minucie Piotr Skóra głową wpakował piłkę do własnej bramki po serii kornerów bitych przez Mateusza Jarkowskiego. W 83 minucie Igor Łęczycki oddał dobre uderzenie, jednak jeszcze lepszą interwencją popisał się Adrian Starak. Pogoń II grała do końca i w jednej z ostatnich akcji meczu zapewniła sobie wygraną. Sebastian Bober sfinalizował dogranie Michała Filipka.

W Naprzodzie wystąpili byli piłkarze Pogoni: Radosław Całka, Adam Chojecki, Mateusz Kacprzak, Tomasz Kacprzak, Paweł Marchel oraz Patryk Szachnowski.

W sobotę 23 lutego o 11:00 Pogoń II zagra z Orłem Unin.

Pogoń II Siedlce – Naprzód Skórzec 2:1 (0:1)

Bramki: Piotr Skóra 68 sam, Sebastian Bober 90 – Patryk Sierociuk 6

Pogoń II: Robert Jóźwiuk (13, 17. Przemysław Rodak; 28, 2. Aleksander Woźnica; 46. 25. Jakub Jarosz) –4. Karol Grochowski (46, 26. Robert Jóźwiuk), 2. Aleksander Woźnica (24 Jakub Bieliński), 16. Piotr Ceranka (46, 5. Patryk Bielecki), 5. Michał Markiewicz (46, 3. Maciej Litwiński) – 21. Sebastian Barej, 23. Tomasz Górski (46, 17. Przemysław Rodak), 26. Mateusz Karczmarski (46, 27. Igor Łęczycki), 13. Jan Mruz (46, 93. Sebastian Bober), 7. Jakub Płomiński (46, 11. Mateusz Jarkowski) – 9. Patryk Skrzypek (46, 19. Michał Filipek)

Naprzód: Adrian Starak – 22. Maciej Chmielewski (61, 77. Damian Chłopek, 75, 14. Tomasz Kacprzak), 15. Łukasz Paciorek, 2. Radosław Całka, 14. Tomasz Kacprzak (46, 5. Piotr Skóra) – 77. Damian Chłopek (46, 17. Dawid Kobyliński, 77, 11. Mateusz Kacprzak), 4. Patryk Sierociuk (61, 16. Paweł Marchel), 9. Adam Chojecki, 16. Paweł Marchel (46, 21. Patryk Szachnowski), 20. Michał Kruszewski (46, 10. Mateusz Kafara) – 11. Mateusz Kacprzak (61, 20. Michał Kruszewski)

Od 13 do 24 minuty w bramce Pogoni II stał Aleksander Woźnica.

Żółta kartka: Patryk Bielecki 78

Sędzia: Daniel Miler (Siedlce)