DSC_3432

Zespół Pogoni II Siedlce bezbramkowo zremisował w Łomiankach z miejscowym KS.

Ośmiu zawodników, z szerokiej kadry pierwszej drużyny wzmocniło rezerwy w wyjazdowym spotkaniu w Łomiankach.

Mecz miał wyrównany przebieg. Obie strony miały szansę na zdobycie gola, lecz ten w ciągu 90 minut nie padł. Najlepsza okazja na gola dla siedleckiej Pogoni miała miejsce w pierwszej połowie, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Pawła Garygi i trafieniu w słupek Pawła Łydkowskiego.

W najbliższą środę 24 października o 15:00 w Mińsku Mazowieckim Pogoń II zagra z Mazovią II w ramach finału okręgowego Pucharu Polski. Z kolei kolejne ligowe spotkanie rezerw biało-niebieskich zaplanowano na niedzielę 28 listopada o 11:00 w Siedlcach z Wisłą II Płock.