37488586_1747294352023284_1186572199708852224_n

Rezerwy siedleckiej Pogoni w meczu sparingowym pokonały Podlasie Sokołów Podlaski 3:2.

W barwach Pogoni zagrał włączony wiosną do pierwszej drużyny Przemysław Rodak, który prawdopodobnie będzie występować jesienią w zespole rezerw. Ponadto trener Marcin Tomaszewski testował 19-letniego napastnika.

Na prowadzenie gości już w 4 minucie wyprowadził były Pogonista – Piotr Goś. Na odpowiedź siedlczan nie trzeba było długo czekać, bo w 10 minucie wyrównał Piotr Garbaczewski. Po zmianie stron gola na 2:1 dla Pogoni strzelił Bartosz Kryszczuk, zaś dwanaście minut później wyrównał Rafał Pawelec. Zwycięskiego gola dla siedlczan, w 86 minucie strzelił ponownie Kryszczuk.

W Podlasiu wystąpili byli Pogoniści: Piotr Antoszczuk, Piotr Goś i Piotr Wikiera.

Kolejny sparing Pogoń II Siedlce rozegra w środę 25 sierpnia o 19:00 z Orłem Unin.

FOTOGALERIA

Pogoń II Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski 3:2 (1:1)

Bramki: Piotr Garbaczewski 10, Bartosz Kryszczuk 62, 86 – Piotr Goś 4, Rafał Pawelec 74

Pogoń II: 12. Jakub Bieliński (71, 22. Szymon Czekaluk) – 3. Karol Grochowski, 10. Dominik Krupa (67, 27. Igor Łęczycki), 2. Piotr Ceranka, 15. Michał Markiewicz (46, 20. Aleksander Woźnica) – 93. Piotr Garbaczewski, 17. Przemysław Rodak, 23. Maciej Gawinkowski (62, 13. Mateusz Karczmarski), 14. Tomasz Górski (46, 9. Jan Mruz), 11. Patryk Skrzypek (59, 22. Maciej Litwiński) – 18. zawodnik testowany (46, 99. Bartosz Kryszczuk)

Sędzia: Daniel Baj