36269320_2160767310630794_6698310795886854144_n

Siedlecka Pogoń odbyła pierwszy trening pod wodzą nowego szkoleniowca, Pawła Sikory. Na zajęciach stawiło się 27 zawodników.

Zajęcia poprowadził Paweł Sikora razem z Krzysztofem Pawlusiewiczem, Andrzejem Olszewskim i będącym na stażu trenerskim, byłym zawodnikiem Pogoni – Damianem Guzkiem. Trenującym przyglądała się spora grupa kibiców i władze klubu.

Jeśli chodzi o piłkarzy to zabrakło kilku zawodników, których nie zobaczymy już w Pogoni. Meik Karwot i Dawid Polkowski wrócili z wypożyczenia do kolejno Górnika Zabrze i Jagiellonii Białystok, kontrakty Dariusza Zjawińskiego i Mateusz Żytki nie zostały prolongowane i zawodnicy szukają nowych klubów, zaś Jarosław Ratajczak prawdopodobnie odejdzie do Chrobrego Głogów.

Na treningu próżno było szukać Przemysława Rodaka i Przemysława Płachety, który przechodzi rehabilitację. Obaj dołączą do drużyny jeszcze w tym tygodniu.

Tradycyjnie na boisku pojawili się nowi zawodnicy. Z wypożyczenia do Orląt Radzyń Podlaski wrócili Cezary Demianiuk, Piotr Krawczyk i Michał Panufnik. Ponadto trener sprawdzał zawodników rezerw: Pawła Marchela, Sebastiana Krawczyka i Mateusza Omieciucha, a także sześciu piłkarzy z innych klubów.

FOTOGALERIA

 

Kadra Pogoni na pierwszym treningu:

Bramkarze: Przemysław Frąckowiak, Dawid Gargasz, Rafał Misztal, zawodnik testowany I

Obrońcy: Sebastian Krawczyk, Paweł Łydkowski, Michał Panufnik, Jakub Szrek, Maciej Wichtowski, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III

Pomocnicy: Michał Bajdur, Dominik Barciak, Daniel Chyła, Paweł Garyga, Piotr Krawczyk, Dominik Kun, Paweł Marchel, Piotr Mroziński, Andrzej Rybski, Damian Świerblewski, zawodnik testowany IV

Napastnicy: Cezary Demianiuk, Mateusz Omieciuch, Adrian Paluchowski, zawodnik testowany V, zawodnik testowany VI