DSC_0452

W ostatnim meczu w sezonie 2017-18 rezerwy Pogoni Siedlce przegrały 2:3 z Bugiem Wyszków.

W kadrze na mecz z Bugiem znalazło się 14 nazwisk, z czego 13 należało do młodzieżowców.

Początek meczu nie wskazywał na porażkę Pogoni II. Siedlczanie osiągnęli optyczną przewagę, jednak nie przełożyła się ona na otwierające trafienie. Bug ożywił się po 20 minutach. Dwie sytuacje sam na sam z Nico Woutersem obronił Patryk Izdebski. W międzyczasie gola do szatni zdobył Bartosz Wolniewicz, który wykorzystał warunki fizyczne po centrze z rzutu rożnego.

Druga połowa nie ułożyła się po myśli Pogoni II. Między 61 a 65 minutą siedlczanie stracili dwie bramki. Najpierw Łukasz Łada wykorzystał opieszałość defensorów rezerw po centrze z rzutu rożnego, a następnie Wouters wykorzystał sytuację sam na sam. Sygnał do odrabiania strat dał Jan Mruz, który ładnie przymierzył z linii pola karnego. W końcówce bramkę kontaktową po krótkim rozegraniu rzutu rożnego i pięknym wykończeniu zdobył Paweł Marchel. Na zdobycie gola na 3:3 zabrakło czasu.

Rezerwy Pogoni po meczu z Bugiem czeka roztrenowanie. O planach IV-ligowców wkrótce poinformujemy.

IV liga

30 kolejka

Pogoń II Siedlce – Bug Wyszków 2:3 (0:1)

Bramki: Jan Mruz 78, Paweł Marchel 87 – Bartosz Wolniewicz 43, Łukasz Łada 61, Nico Wouters 65

Pogoń II: 12. Patryk Izdebski – 18. Sebastian Szcześniak, 5. Sebastian Krawczyk, 3. Piotr Ceranka, 14. Michał Markiewicz – 17. Krystian Zbieć, 23. Tomasz Górski (76, 93. Jan Mruz), 98. Bartosz Karczmarek, 21. Paweł Marchel, 11. Kuba Jóźwiak (62, 27. Mateusz Wassilow) – 8. Patryk Skrzypek (67, 15. Aleksander Woźnica)

Bug: 1. Jakub Rutkowski – 15. Karol Rosa, 4. Bartosz Wolniewicz, 20. Robert Nogaj, 17. Patryk Śleszyński – 8. Artur Zabłocki (62, 14. Daniel Modzelan), 5. Mateusz Gołębiowski, 7. Błażej Rejnuś, 11. Łukasz Łada, 9. Marcel Wysocki (70, 2. Jakub Kopacz) – 10. Nico Wouters

Żółte kartki: Błażej Rejnuś 57, Jakub Kopacz 73

Sędzia: Przemysław Replin (Siedlce)