DSC_0103

Jak został odebrany remis Pogoni w pierwszym meczu barażowym?

Przegląd Sportowy

Pogoń Siedlce bliżej utrzymania w I lidze. Atmosfera święta w Krakowie

W drugiej połowie zawodnicy Garbarni starali się przede wszystkim bronić korzystnego rezultatu. Pogoń, choć przeważała, miała problemy ze stwarzaniem stuprocentowych sytuacji. Na dwanaście minut przed końcem dopięła jednak swego. Zbyt krótkie zagranie Cabaja do Łukasza Pietrasa, lewego obrońcy Garbarni, sprawiło, że piłka trafiła do Damiana Świerblewskiego, rezerwowego Pogoni. Skrzydłowy dograł w pole karne, gdzie z bliska do siatki trafił Adrian Paluchowski. Mimo wysiłków, żadna z drużyn nie była w stanie strzelić zwycięskiego gola. 

 

Dziennik Polski

Remis Garbarni Kraków z Pogonią Siedlce w pierwszym meczu barażowym o prawo gry w I lidze

Mecz dostarczył wielu emocji, obie drużyny do końca dążyły do zwycięstwa. W teoretycznie lepszej sytuacji przed rewanżem jest Pogoń, ale Garbarnia wiele razy udowadniała w tym sezonie, że nikogo się nie boi i potrafi wygrywać z faworyzowanymi rywalami, także na ich boisku.

 

eurosport.interia.pl

Baraż o prawo gry w 1 lidze: Garbarnia Kraków – Pogoń Siedlce 1:1

Po bramce Szymona Kiebzaka w 20. minucie krakowianie długo prowadzili, ale w 78 minucie wyrównał Adrian Paluchowski. Po remisie na wyjeździe Pogoń jest w lepszej sytuacji przed środowym rewanżem na własnym boisku.