DSC_0015

W przedostatniej kolejce IV ligi rezerwy Pogoni przegrały w Ciechanowie z MKS 0:2.

W bardzo młodym składzie wyruszyli do Ciechanowa rezerwy podopieczni Marcina Tomaszewskiego. Z pierwszej drużyny zagrał jedynie golkiper Dawid Gargasz. Ponadto zadebiutowali: Aleksander Woźnica, Karol Grochowski i Kacper Bojanczuk.

Już w pierwszych minutach gospodarze mogli wyjść na prowadzenie, ale dobrze w bramce spisał się Gargasz. Siedlczanie swoje szanse mieli po strzałach Patryka Skrzypka i Bartosza Kryszczuka. Po pół godzinie gry siedlczanie stracili bramkę. Potem gra siadła i niewiele się działo do przerwy. Tuż po wznowieniu gry Ciechanów podwyższył na 2:0. Potem na boisku obie drużyny grały odważnie i często zagrażały bramkarzom obu zespołów. Więcej goli jednak nie padło.

Ostatni mecz ligowy rezerwy Pogoni rozegrają w sobotę 16 czerwca o 17:00 w Siedlcach z Bugiem Wyszków.