32643455_2095852403788952_877229632640778240_n

Podopieczni Marcina Tomaszewskiego przegrali na własnym boisku z Koroną Ostrołęka 0:1 i tym samym oddalili się od czołówki rozgrywek.

Pogoń II na mecz z liderem tabeli wzmocnili jedynie Przemysław Frąckowiak, Paweł Łydkowski i Dominik Barciak.

Mecz w pierwszej połowie był wyrównany, obfity w sporo sytuacji podbramkowych. W 19 minucie na bramkę gości niecelnie uderzał Paweł Łydkowski. Odpowiedział Dominik Dzwonkowski, trafiając z bliskiej odległości w słupek. W 34 minucie obok bramki uderzył Kamil Jastrzębski. W końcówce pierwszej połowy przed szansą na otwarcie wyniku stanął Paweł Marchel, lecz trafił wprost w ręce bramkarza – Sebastiana Szczechowiaka.

Po zmianie stron, lepiej poczynali sobie podopieczni Marcina Truszkowskiego. W 58 minucie niecelnie główkował Krystian Zbieć. Pięć minut później Kamil Jastrzębski uderzył obok słupka. W 71 minucie na posterunku był Frąckowiak po uderzeniu Jakuba Laski. Kwadrans przed końcem meczu Korona zdobyła bramkę. Po dośrodkowaniu Przemysława Olesińskiego do bramki trafił Kamil Jastrzębski. Po stracie gola Pogoniści próbowali za wszelką cenę odrobić stratę. Chwilę po bramce dwukrotnie uderzał Łydkowski. W doliczonym czasie gry siedlczanie stworzyli trzy okazje na gola po rzutach rożnych, ale nic z tego nie wynikło. Akcję bramkową miał jeszcze w końcówce po strzale głową Mateusz Omieciuch, ale spudłował.

W najbliższy weekend biało-niebiescy pauzują. Kolejne spotkanie rozegrają w niedzielę 27 maja o 13:00 z Mazovią w Mińsku Mazowieckim.