97318

W sobotę przed spotkaniem Pogoni z GKS Tychy przy stadionie pojawi się Miasteczko Fortuny! Zachęcamy do wcześniejszego przyjścia i skorzystania z atrakcji sponsora Nice 1 Ligi.

Pierwszą z nich będzie refleksomierz. Jest to urządzenie sprawdzające refleks. Zabawa polega na jak najszybszym wyłączeniu zapalających się lampek – rywalizują ze sobą dwie osoby przy stole. Atrakcja ta skierowana jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych.

Druga atrakcją przygotowaną dla Was będzie konsola PS4 oraz grą FIFA18 na dwa pady. Każdy będzie mógł zmierzyć się z przeciwnikiem grając wybraną przez siebie drużyn!

Sprawdź swoje piłkarskie umiejętności!

To jednak nie koniec niespodzianek. Wszystkie osoby, które odwiedzą nasze miasteczko będą mogły sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie.

Obok namiotu ustawiona zostanie bramka celnościowa, która posiada cztery otwory różnej wielkości, rozmieszczone na rożnych wysokościach o rożnej punktacji. Zawodnicy będą mieli określoną liczbę strzałów i jeśli zbiorą odpowiednią ilość punktów wygrają nagrodę od naszego oficjalnego sponsora Fortuny!

Kolejną atrakcją będzie bramka radarowa, czyli urządzenie do pomiaru siły kopnięcia piłki. Kibice którzy uderzą futbolówkę najmocniej wygrają upominek od Fortuny.

Strefa będzie czynna przed meczem oraz w przerwie meczu.