DSC_0333

Jak bezbramkowy remis Pogoni z Podbeskidziem został przyjęty w mediach?

Życie Siedleckie

Pogoń nadal bez zwycięstwa. Bez bramek z Góralami

W przerwie Dominik Kun zastąpił Świerblewskiego. Skrzydłowy w pierwszych akcjach drugiej połowy rozruszał ofensywę miejscowych. W 58 minucie jeden z defensorów Podbeskidzia zagrał ręką we własnej szesnastce, jednak gwizdek sędziego milczał jak zaklęty. Dziesięć minut później doszło do wymiana piłki Tomasiewicza z Mrozińskim. Ten drugi uderzył celnie, ale Rafał Leszczyński był na posterunku. Na odpowiedź gości nie trzeba było długo czekać. W 69 minucie Paweł Tomczyk stanął oko w oko z Frąckowiakiem, ale górą był siedlecki golkiper.

Dziennik Zachodni

Górale królami remisów

Bielszczanie rozegrali być może najlepszy mecz w tej rundzie – przez całe spotkanie dominowali nad rywalem i stworzyli sobie kilka bardzo dobrych sytuacji. Co z tego, skoro górę nad resztą znów wzięła nieskuteczność. Wiosną Podbeskidzie strzela gola średnio aż co 158 minut. – To powtarza się już kolejny mecz z rzędu. O obronę się nie martwimy, jesteśmy w niej dobrze zorganizowani, ale trzeba lepiej zachowywać się w sytuacjach ofensywnych. Musimy zrobić wszystko, żeby się odblokować – podkreślił obrońca Górali, Paweł Oleksy.

bielsko.info

Bezbramkowy remis Podbeskidzia

Już od pierwszych minut Podbeskidzie zdecydowanie zaatakowało, zawodnicy Górali wysoko podchodzili pod linię obrony Pogoni usiłując odebrać im piłkę i kilka razy udała się ta sztuka, co pozwoliło bielszczanom groźnie atakować. Takich groźnych ataków, sytuacji, w której mogły paść bramki dla Podbeskidzia już w pierwszej połowie było kilka. 

 

Frąckowiak w jedenastkach kolejki

Przemysław Frąckowiak wg redakcji tygodnika „Piłka Nożna” i portalu gol24.pl zasłużył na nominację do najlepszych jedenastek 26 kolejki.

iliga26jedenastka

Jedenastka 26 kolejki wg gol24.pl: Frąckowiak (Pogoń) – Ilków-Gołąb (Chrobry), Stępień (Puszcza), Dobrotka (Stal), Danielak (Chrobry), Mańka (GKS Tychy), Drzazga (Puszcza), Cristovao (Zagłębie), Arak (Stal), Trytko (Chrobry), Piątkowski (Miedź)