FQyavzi

Tydzień po tygodniu, pozycja po pozycji. Po dwumiesięcznych głosowaniach poznaliśmy najlepszą jedenastkę Pogoni Siedlce w latach 2008-18.

Kibice Pogoni Siedlce biorący udział w ankiecie oddali ponad pięć tysięcy głosów. Dziękujemy za zaangażowanie w naszym plebiscycie, który wpisuje się w obchody „Dekady postępu”.

Oto jedenastka jaką wybrali kibice: Rafał Misztal – Robert Kwiatkowski, Przemysław Rodak, Mateusz Żytko, Daniel Chyła – Konrad Wrzesiński, Marcin Paczkowski, Grzegorz Tomasiewicz, Michał Bajdur – Jacek Kosmalski, Adam Czerkas.

lthvUlg

Prezentujemy również zestawienie dublerów: Paweł Matłacz – Łukasz Wójcik, Tomasz Lewandowski, Arkadiusz Jędrych, Damian Guzek – Marek Kaliszewski, Chinonso Agu, Krystian Wójcik, Cezary Demianiuk – Dariusz Zjawiński, Dariusz Dziewulski.

Mamy więc w zestawieniu bohaterów III, II i I ligi. Nie brakuje również piłkarzy obecnie występujących w siedleckiej Pogoni. Można być pewnym, że wybrany skład z powodzeniem radziłby sobie co najmniej na poziomie zaplecza ekstraklasy.