DSC_0151

Rezerwy Pogoni w meczu 10 kolejki IV ligi mazowieckiej pokonały w Ostrołęce Koronę 3:0.

Pogoniści do Ostrołęki wybrali się wzmocnieni Przemysławem Frąckowiakiem i Pawłem Garygą, a także młodzieżowcami trenującymi z pierwszą drużyną.

W pierwszej połowie niewiele się działo. Gra toczyła się w środku pola, obie drużyny stworzyły sobie sytuacje, lecz zabrakło skuteczności. Gospodarze zagrażali po stałych fragmentach gry i kontratakach. W drugiej połowie skuteczniejsi byli Pogoniści. Najpierw w 60 minucie po kontrze Dominik Barciak oddał strzał, piłka odbiła się od jednego z gospodarzy i zmyliła interweniującego bramkarza. Chwilę później padł drugi gol. Paweł Garyga dośrodkował na 16 metr, do piłki dopadł wprowadzony chwilę wcześniej Sebastian Szcześniak i strzałem po ziemi podwyższył prowadzenie. W doliczonym czasie gry wynik ustalił Paweł Marchel wykorzystując podanie Cezarego Demianiuka. Korona znów była groźna po stałych fragmentach gry, lecz dobrze spisała się defensywa MKP.

Następne spotkanie siedlczanie rozegrają w niedzielę 15 października o 11:00 na własnym boisku z Błękitnymi Raciąż.