DSC_0446

W meczu 2 kolejki IV ligi mazowieckiej, północnej rezerwy Pogoni uległy Ożarowiance w Ożarowie Mazowieckim 0:3.

Do Ożarowa Mazowieckiego zawodnicy Marcina Tomaszewskiego wyruszyli wzmocnieni piłkarzami pierwszej drużyny, którzy nie zmieścili się w kadrze na I-ligowe spotkanie z Wigrami Suwałki.

Pierwsza połowa wyglądała dobrze w wykonaniu biało-niebieskich, ale brakowało skuteczności przy bramce przeciwnika. Gra posypała się w drugiej połowie. W 60 minucie po dośrodkowaniu w pole karne i celnym strzale gospodarze wyszli na prowadzenie. Sześć minut wystarczyło na podwyższenie rezultatu. Wtedy sytuacji sam na sam z Przemysławem Frąckowiakiem nie zmarnował jeden z napastników. Bramkarz Pogoni popisał się kilka minut później, kiedy to obronił rzut karny sprokurowany przez Pawła Łydkowskiego. Niestety, w 80 minucie Ożarowianka po raz trzeci trafiła do siatki Pogonistów po błędzie defensywy.

W Pogoni II zadebiutował Piotr Goś, pozyskany wczoraj z Podlasia Sokołów Podlaski.

Następne spotkanie Pogoń II rozegra w niedzielę 27 sierpnia o 19:00 w Siedlcach z KS Łomianki.

IV liga

2 kolejka

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Pogoń II Siedlce 3:0 (0:0)

Bramki: Bartosz Kwiatkowski, Krzysztof Pikus, Tomasz Żebrowski

W 75 minucie Ożarowianka nie wykorzystała rzutu karnego (Przemysław Frąckowiak obronił).

Pogoń II: 1. Przemysław Frąckowiak – 27. Jakub Szrek, 5. Sebastian Krawczyk, 23. Piotr Ceranka, 15. Paweł Łydkowski – 24. Damian Świerblewski, 18. Adrian Małachowski, 14. Kamil Dmowski (70, 98. Bartosz Karczmarek), 16. Piotr Krawczyk, 99. Dominik Barciak – 21. Paweł Marchel (55, 11. Piotr Goś)

Żółta kartka (Pogoń II): Adrian Małachowski

Sędzia: Patryk Grzeszczak (Warszawa)