18835598_1343974555688601_7731844184378763337_n

W niedzielę na bocznym boisku stadionu ROSRRiT odbył się turniej Pogoń dla Pogoni rocznika 2007. Zwycięzcą turnieju została Pilica Białobrzegi, zaś MKP Pogoń zajął miejsce tuż za podium.

W turnieju wzięło udział osiem drużyn, podzielonych na dwie grupy. Najlepszą w grupie A okazała się ekipa Wisły Puławy, zaś w grupie B Pilica Białobrzegi. W finale Pilica pokonała Wisłę dopiero po serii rzutów karnych, gdyż w regulaminowym czasie gry padł wynik 1:1. W małym finale siedlecka Pogoń uległa mińskiemu MOSiR 1:3. Poniżej przedstawiamy wyniki grupowe i finałowe.

Najlepszym zawodnikiem turnieju okrzyknięto Sebastiana Sykuta z Wisły Puławy, tytuł najlepszego bramkarza przypadł Janowi Chądzyńskiemu z Pilicy Białobrzegi, zaś najlepszym strzelcem turnieju (7 bramek) został Dominik Klewek z Pogoni Siedlce.