dsc_1050

Opinie piłkarzy Pogoni po meczu Chojniczanki Chojnice z Pogonią Siedlce.

Grzegorz Tomasiewicz: Pierwsza połowa była wyrównana. W początkowej fazie meczu mieliśmy dwie sytuacje, których nie wykorzystaliśmy. Natomiast pod koniec połowy Chojniczanka osiągnęła przewagę, po której zdobyła bramkę. Na drugą część wyszliśmy jeszcze bardziej zmotywowani. Znowu mieliśmy przewagę i swoje sytuacje, niestety brakowało dzisiaj szczęścia. Całą drugą połowę graliśmy pressingiem i atakowaliśmy, aż do 89 minuty, kiedy to gospodarze skontrolowali nas i strzelili na 2:0. W 93 minucie strzeliliśmy bramkę z rzutu karnego. Po golu mieliśmy jeszcze jedną sytuację, ale bramkarz gospodarzy obronił. Boli nas ta porażka, gdyż to był dobry mecz z naszej strony, ale trzeba szukać też pozytywów – po raz kolejny było widać, że tworzymy drużynę! Nie załamujemy się, walczymy dalej i patrzymy pozytywnie w przyszłość. Wszyscy na Stomil!

Cezary Demianiuk: Przegrywamy mecz po walce i ogromnym zaangażowaniu. Według mnie byliśmy lepszym zespołem. Każdy walczył jeden za drugiego, stworzyliśmy też więcej sytuacji, ale niestety przegraliśmy mecz. Jesteśmy drużyną i wiemy, że jeżeli będziemy tak podchodzić do każdego meczu, to jesteśmy w stanie wygrać z każdym przeciwnikiem. Nie załamujemy się i już szykujemy się do niedzielnego starcia ze Stomilem.