12247760_1024083374353390_5189668107887909745_o

Podopieczni Marcina Tomaszewskiego zremisowali w Trąbkach z Hutnikiem Huta Czechy 1:1. Bramkę dla Pogoni II zdobył z rzutu karnego Dominik Barciak.

Do spotkania drużyna rezerw przystąpiła wzmocniona Krzysztofem Bodzionym i Łukaszem Wójcikiem. Zabrakło kontuzjowanego Patryka Ciulaka.

Pojedynek miał wyrównany przebieg. Gra często toczyła się w środkowej strefie boiska, a sytuacje na bramki nie były z tych stuprocentowych. Ze strony Pogoni, w 38 minucie mógł paść gol, jednak po strzale Krzysztofa Bodzionego z rzutu wolnego piłka po interwencji bramkarza odbiła się od słupka. Więcej działo się po zmianie stron. W 50 minucie siedlczanie wyszli na prowadzenie po trafieniu Dominika Barciaka z rzutu karnego podyktowanego za faul na Bodzionym. Dwie minuty później Marek Krupieńczyk powinien wyrównać, ale z bliskiej odległości niepilnowany przeniósł piłkę głową nad poprzeczką. Następnie sytuacje dla Hutnika mieli Rafał Głąbicki i Sebastian Grzegorczyk, zaś dla Pogoni Barciak, lecz piłka nie umiała znaleźć drogi do siatki. Dążący do wyrównania gospodarze swój cel osiągneli w 79 minucie. Wtedy z piłką zabrał się Kamil Szostak i uderzył nie do obrony przy dalszym słupku.

Następne spotkanie Pogoń II rozegra w niedzielę 5 czerwca o 19:30 w Siedlcach. Przeciwnikiem będą rezerwy mińskiej Mazovii.