12640323_987643667997361_984613691113477283_o

Drużyna prowadzona przez Marcina Tomaszewskiego zremisowała w meczu sparingowym z Czarnymi Węgrów 2:2.

Siedlczanie bardzo dobrze wyglądali na tle drużyny z wyższej klasy rozgrywkowej. W 8 minucie Tomasz Kacprzak po dośrodkowaniu z prawej strony, głową wyprowadził biało-niebieskich na prowadzenie. Mimo przewagi Pogoni nie udało się podwyższyć prowadzenia przed przerwą. Po zmianie stron goście zagrali odważniej, czego efektem były dwa strzelone gole przez Marcina Gryglasa. W 74 minucie Sebastian Krawczyk zdecydował się na strzał z około 20 metrów, a piłka po koźle zmyliła bramkarza i wpadła do siatki.

W zespole Czarnych wystąpili byli Pogoniści: Mateusz Steć i Rafał Komosa.

Następne spotkanie Pogoń II zagra w środę 24 lutego o 19:00 z Wektrą Zbuczyn.

Pogoń II Siedlce – Czarni Węgrów 2:2 (1:0)

Bramki: Tomasz Kacprzak 8, Sebastian Krawczyk 76 – Marcin Gryglas 48, 67

Pogoń II: Przemysław Frąckowiak (46 Piotr Antoszczuk) – 18. Sebastian Szcześniak, 5. Łukasz Wójcik, 14. Piotr Ceranka, 19. Bartosz Szostek – 8. Patryk Ciulak (74 Cezary Anusiewicz), 22. Rafał Zin (65 Paweł Dębała), 6. Sebastian Krawczyk (77 Patryk Skrzypek), 7. Dominik Barciak, 4. Tomasz Kacprzak (65 Karol Grochowski) – 9. Krystian Zbieć (64 Damian Czarnocki)

Czerwona kartka: Patryk Ciulak 74 (za krytykowanie orzeczeń sędziego)