12615327_982003791862137_5076374857515190783_o

Rezerwy Pogoni w swoim drugim sparingu przegrały z IV-ligowymi Orlętami Łuków 0:1.

W składzie Pogoni znaleźli się testowani młodzieżowcy: 18-letni bramkarz Mateusz Byśkiniewicz (juniorzy Varsovii Warszawa) oraz pomocnicy – Piotr Przygoda, Patryk Skubisz (16-latkowie, juniorzy Świtu Nowy Dwór Mazowiecki) i 16-letni Piotr Gudelski (GLKS Nadarzyn).

Pierwsza połowa była bardzo obiecująca. Pogoń przeważała i często konstruowała akcje pod bramką Orląt. Z dobrej strony zaprezentowali się testowani zawodnicy, po których akcjach mogły paść bramki. W drugiej połowie gra nieco siadła i w 75 minucie goście zdobyli jedyną bramkę w spotkaniu. W polu karnym faulu dopuścił się bramkarz Pogoni Dawid Boruc i sędzia podyktował jedenastkę. Tę bezbłędnie wykorzystał Damian Soćko.

W zespole Orląt Łuków testowany był bramkarz Pogoni Piotr Antoszczuk oraz trenujący ostatnio z biało-niebieskimi Eryk Bednarski.

Następny sparing Pogoń II rozegra w sobotę o 14:30 z przedstawicielem Klasy A – MKS Małkinia.

Pogoń II Siedlce – Orlęta Łuków 0:1 (0:0)

Bramka: Damian Soćko 75 (k)

Pogoń II: 12. Mateusz Byśkiniewicz (46, 93. Dawid Boruc) – 3. Sebastian Szcześniak, 19. Michał Panufnik (46, 19. Piotr Ceranka), 4. Paweł Łydkowski (70, 15. Paweł Dębała), 21. Bartosz Szostek – 8. Patryk Ciulak (75, 20. Damian Czarnocki), 6. Sebastian Krawczyk (65, 6. Rafał Zin), 10. Piotr Gudelski (67, 9. Krystian Zbieć), 14. Patryk Skubisz (67, 18. Jakub Malinowski), 17. Piotr Przygoda (59, 11. Mateusz Wassilow) – 7. Dominik Barciak

Sędzia: Maciej Tomaszewski (Siedlce)