P8231475

Rezerwy Pogoni pokonały na wyjeździe Victorię Kałuszyn 2:1. Obie bramki dla Pogoni zdobył Piotr Krawczyk.

W pierwszej połowie więcej sytuacji strzeleckich mieli siedlczanie, lecz nie potrafili umieścić piłki w siatce. Dopiero w drugiej połowie, w 55 minucie biało-niebiescy przełamali strzelecką niemoc i Piotr Krawczyk po asyście Patryka Ciulaka zdobył prowadzenie. W końcówce spotkania gospodarze dążyli do wyrównania i się im to udało w 84 minucie. Artiom Makariewicz znalazł się na wprost bramki Piotra Antoszczuka i wyrównał stan meczu. Podopieczni Marcina Tomaszewskiego walczyli jednak do końca i w 89 minucie padła zwycięska bramka. Rezerwowy Michał Mularczyk podał do Piotra Krawczyka, a ten strzelając z woleja dał Pogoni zwycięstwo.

Następne spotkanie Pogoniści zagrają w sobotę 10 października o 15:00 w Siedlcach z Feniksem Siennica.