tajfunpogonII

Pogoń II Siedlce, która nie wygrała meczu od czterech spotkań pokonała na wyjeździe Tajfun Jartypory 3:0. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli: Patryk Ciulak, Dominik Barciak oraz Piotr Krawczyk.

Mecz miał wyrównany przebieg. W pierwszej odsłonie więcej z gry mieli nawet gospodarze, ale nie potrafili tego wykorzystać. W 43 minucie to siedlczanie objęli prowadzenie. Piotr Krawczyk obsłużył Patryka Ciulaka, który z ostrego kąta zmieścił piłkę w bramce. Po zmianie stron Tajfun ruszył do ataków, lecz nie mógł znaleźć sposobu na pokonanie Piotra Antoszczuka. W 54 minucie siedlczanie zdobyli drugą bramkę. Dominik Barciak zdecydował się na strzał z około 20 metrów i piłka zatrzepotała w siatce. W ostatniej minucie spotkania gospodarzy dobił Piotr Krawczyk celnym trafieniem sprzed pola karnego.

Następny mecz podopieczni Marcina Tomaszewskiego zagrają za tydzień w Siedlcach z Miedzanką Miedzna.