DSC_0076

Drugi wyjazdowy mecz w ciągu tygodnia kończy się dla młodych Pogonistów bardzo źle. Podopieczni Janusza Bystrzyckiego przegrali w Mrozach z Watrą 2:4.

Biało-niebiescy pojechali do Mrozów wzmocnieni Sebastianem Krawczykiem oraz Piotrem Antoszczukiem. Okazało się to za mało, by powalczyć o punkty z Watrą, która przewyższała Pogonistów fizycznie. Do przerwy zespół z Mrozów prowadził już 3:0. Po przerwie siedlczanie odżyli, gdy doszli rywala na 3:2. Najpierw do bramki trafił Dominik Barciak z okolicy 16 metra, a następnie Krystian Zbieć wykorzystał dośrodkowanie w pole karne z lewej strony. W końcówce gospodarze wykorzystali rzut karny i wygrali 4:2.

Po 4. kolejce Pogoń II zajmuje 9 miejsce w tabeli z 6 punktami. Następny mecz rezerwy rozegrają w środę 9 września na wyjeździe z Podlasiem Sokołów Podlaski.