DSC_0076

Rezerwy Pogoni rozegrały dwa mecze sparingowe. Wczoraj zwyciężyły z juniorami TOP 54 Biała Podlaska 4:3, zaś dzisiaj przegrały z IV-ligowymi Orlętami Łuków 0:5.

We wczorajszym spotkaniu z TOP 54 zagrali zawodnicy głównie z rocznika 1999. Mimo że siedlczanie do przerwy przegrywali 1:2, to udało im się w końcowym rozrachunku pokonać zespół z Białej Podlaskiej 4:3. Bramki dla biało-niebieskich strzelali: Jakub Malinowski, Paweł Łydkowski oraz dwie Patryk Skrzypek.

Z kolei w dzisiejszym meczu podopieczni Dariusza Blachy zmierzyli się z bardziej wymagającym rywalem jakim są Orlęta Łuków. Od początku przewagę na boisku mieli piłkarze z Łukowa i po pierwszej odsłonie prowadzili 3:0. W drugiej, gra nie uległa zmianie, a goście strzelili jeszcze dwa gole i ostatecznie siedlczanie przegrali 0:5. W zespole z Łukowa jedną z bramek zdobył Sylwester Buga (ostatnio rezerwy Pogoni), który prawdopodobnie zasili IV-ligowca.

Następny sparing Pogonistów czeka już na obozie w Białym Dunajcu. Tam w niedzielę zagrają z przedstawicielem podhalskiej Klasy A – Orawą Jabłonka.

TOP 54 Biała Podlaska (juniorzy) – Pogoń II Siedlce 3:4 (2:1)

Grano 2×40 min

Bramki dla Pogoni II: Patryk Skrzypek (dwie), Jakub Malinowski, Paweł Łydkowski (k)

Pogoń II Siedlce – Orlęta Łuków 0:5 (0:3)

Bramki: Łukasz Kiryło 28, 66, Sylwester Buga 31, Damian Dzido 32, Sebastian Matuszewski 49

Pogoń II: (I połowa) 12. Michał Chałupka – Sebastian Szcześniak, Paweł Dębała, Piotr Ceranka, Paweł Łydkowski – Dominik Krupa (17 Tomasz Kacprzak), Rafał Zin, Bartosz Szostek (31 Jakub Malinowski), Jakub Malinowski (25 Dawid Krawczyk), Karol Grochowski (25 Cezary Anusiewicz) – Patryk Skrzypek (17 Bartosz Karczmarczyk). (II połowa) Piotr Antoszczuk – Sebastian Szcześniak, Paweł Dębała, Piotr Ceranka, Paweł Łydkowski – Dominik Krupa (50 Tomasz Kacprzak), Rafał Zin (70 Karol Grochowski), Bartosz Szostek (66 Jakub Malinowski), Bartosz Karczmarczyk (74 Bartosz Szostek), Karol Grochowski (62 Cezary Anusiewicz) – Jakub Malinowski (56 Patryk Skrzypek, 73 Dawid Krawczyk)

Sędzia: Mateusz Jenda (Warszawa)