11755108_10152889224062047_35676310373646289_n

Piłkarze Pogoni Siedlce w swoim ostatnim spotkaniu sparingowym zremisowali w Lublinie z Motorem 2-2. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Michał Ogrodnik oraz Adam Duda.

Już pierwsza akcja meczu przyniosła gola dla siedlczan. Do siatki Motoru trafił Michał Ogrodnik. Jednak przed przerwą gospodarze zdołali dwukrotnie pokonać Skowrona. Najpierw w 38 minucie bramkę zdobył Tymosiak, a 180 sekund później swój zespół na prowadzenie wyprowadził Wojczuk i do przerwy lublinianie prowadzili 2-1. Mecz jednak zakończył się remisem 2-2. Stało się to za sprawą trafienia Adama Dudy z 73 minuty.

Pogoń Siedlce kolejne spotkanie rozegra już w najbliższą sobotę. Podopieczni Marcina Sasala w rundzie wstępnej Pucharu Polski zmierzą się na wyjeździe z Odrą Opole.

Motor Lublin- Pogoń Siedlce 2-2 (2 -1 )