11698742_883342485094147_5410516412112420377_n

Pogoń Siedlce w swoim drugim spotkaniu sparingowym, w Białej Podlaskiej, wygrała z Wigrami Suwałki 1-0 po bramce Piotra Krawczyka.

W pierwszym kwadransie gra była bardzo wyrównana. Jedną szansę miał zespół Wigier, ale mocny strzał z rzutu wolnego doskonale obronił Misztal. W 16 minucie z kontratakiem wyszli siedlczanie. Bodziony podał do Piotra Krawczyka, a ten po ładnej indywidualnej akcji strzałem w długi róg pokonał bramkarza z Suwałk. W kolejnym fragmencie meczu gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. Pogoń oddała jeszcze jeden strzał, ale futbolówka po uderzeniu Dziubińskiego powędrowała obok prawego słupka bramki. Do przerwy biało-niebiescy prowadzili 1-0.

Do drugiej części gry biało-niebiescy przystąpili z jedenastoma zmianami. Na boisku inicjatywę przejął zespół Wigier, który szukał wyrównującej bramki. Raz po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i ogromnym zamieszaniu piłkę z linii bramkowej wybił Tadrowski.. Z kolei Pogoń grała bardzo dobrze w defensywie i próbowała wyprowadzić kontratak. Jednak wynik meczu nie uległ zmianie i Pogoń Siedlce pokonała Wigry Suwałki 1-0.

Pogoń Siedlce- Wigry Suwałki ( 1-0 ) 1-0